Bayilik Başvurusu Satın Al

Power Control Nedir?

Power Control, bir alman markası olan DTE Systems’in araçlar için çıkardığı bir performans ürünüdür.

Power Control aracınızın yüksek performans sağlaması için geliştirilmiş bir ürün olup aracınıza maksimum güç ve tork artışı sağlar. Sağlamlaştırılmış gövdesi ile aşırı ısınmalara karşı aracınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Power Control ile aracınızda %12 ile %15 yakıt tasarrufu sağlayabilirken aracınızın beygir gücünü de arttırabilirsiniz ve bu uygulama yapılırken hiçbir şekilde aracınızın elektronik ünitesine müdahale edilmeyip, harici bir akü ve kablo kiti ile araca özel uygulama yapılmaktadır. Muadillerinden ayıran en önemli özelliği de budur.


Power Control uygulaması herhangi bir şekilde zaman sarfiyatına tamamen karşıt bir ürün olup yaklaşık 15 dk montaj süresi ile araca uygulama yapılabilir ve aynı şekilde orijinal haline çevrilebilir. Bu uygulama yapılırken hiçbir şekilde aracın çeşitli sensörlerinde harici bir hata, motor arıza lambası vs. kesinlikle söz konusu değildir.

Power Control 4000 den fazla araç için parça onayına mevcut olup anında montaj servisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Power Control yazılımı 5 yıl güncelleme garantisi ile piyasada tek ürün olup müşteri memnuniyetinden beslenen bir markanın ürünüdür.

Sürekli güncellenen teknolojisi ve yapısı ile gün geçtikçe güçlenen Power Control müşterilerine sürekli güncelleme desteği de sunmaktadır. Yani yeni çıkan yazılım güncellemerini Power Control ücretsiz olarak müşterilerine sunmaktadır. Bu hizmetiyle piyasada müşteri odaklı çalışma prensibine erişmiş nadir hatta tek firmadır diyebiliriz.

Power Control geliştirilmiş yapısı itibari ile aşırı ısınmalara, darbelere ve aşınmalara karşı dayanıklı bir yüzey teknolojisine sahiptir. Power Control bu özellikleri sayesinde performans sorunu yaşayan araçlar için bir gereksinim olmaktan öte mecburi olmayı başarmış bir üründür.

Geliştirilmiş teknolojisi, sağlam yapısı ve yüksek gücü ile araçlarınızı Power Control ile tanıştırmak siz sürücülerin görevidir. Araçlarınızı bu performanstan yoksun bırakmayın bu keyfi birlikte yaşayın.