Pedalbox

Pedalbox

Otomotiv sektörünün gelişmesine bağlı olarak otomotiv üreticileri dünya üzerinde kabul görmüş ve otorite olarak kabul edilen standartları üretim sürecine uygulamak durumundadırlar.

Bunlardan bir tanesi de gaz pedalı ve gaz tepki süresi ile alakalıdır. Daha önce elektronik sistemler barındırmayan gaz pedalı sistemleri günümüzde tamamen elektronik hale gelmiştir. Buna bağlı olarak gaz pedalının tepki süresinde de ciddi artış olmuştur. Otomotiv firmaları bu açığı kapatacak yollara henüz başvurmadığından buna kafa yoran girişimciler gaz pedalı tepki süresini ciddi manada optimize ederek düşüren gaz pedalı tepkime cihazları geliştirmişlerdir.

Pedalbox nedir ?

Gaz pedalı ile cihaz beyni arasına takılan dijital bir cihazdır. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gaz tepkime süresine hem optimize hem de minimize ederek kullanıcı ergonomisine özel bir sürüş keyfi yaşatmayı amaçlar. Yani sürücüye özel ayarlar ile tam olarak sürücünün istediği performansı elde etmek için tasarlanıp geliştirilemeye devam etmekte olan ürünümüzdür.

Alman markası olan Pedalbox ürünü DTE Systems firmasının geliştirdiği bir araç performans arttırıcıdır. Cihazın en temel özelliği çok hızlı bir şekilde monte edilebilmesidir. Yine bilinen en önemli özelliklerinden birisi sonuç almanın anında gerçekleşmesidir. Yani cihazı monte eder etmez araçtaki performans artışını anlık olarak test edebiliyorsunuz.

Üç ayrı modda sürücüye sürüş seçeneği sunan Pedalbox, sürücüye kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Ekonomi, spor ve spor plus modu seçenekleri ile sürücünün sürüş şeklini istediği şekilde ayarlamasını sağlar.

Ekonomi mod seçeneği ile yakıt tasarrufu sağlarken, spor ve spor plus modlarında aracınızı daha agresif kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Seri kalkışlar ve hızlı kullanım için aracınızın tam performansını sizlere sunar.

Pedalbox sıradan bir chiptuning uygulaması değildir. Diğer uygulamalarda olduğu gibi tek düze bir yazılım olmanın ötesinde sürücüye uygun sürüş durumunu ayarlamasını sağlar. Yani sürücüyü kendisine bağımlı bir sürüşe zorlamaz aksine sürücünün isteklerine uygun şekilde cevap verir. Tüm bunları yaparken de sürücünün ekonomisini düşünerek yakıt tasarrufu da sağlar.

Pedalbox başta da belirttiğimiz gibi %100 Alman ürünüdür. Dünya üzerinde otomotiv sektöründe zirvede olan Almanya, araç performans ürünlerinde de teknolojik anlamda zirvede bulunmaktadır. Kolay kullanımı, basit montajı ve yakıt tasarrufu sağlayan Pedalbox, otomotiv sektöründeki Alman ekolünün küçük ama etkili bir örneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

DTE Systems firması Pedalbox hızlandırıcı performans ürününe piyasada hiçbir firmanın yapamadığı güvenceyi sunmaktadır. Firmanın ürününe duyduğu güvenin göstergesi olarak kullanıcıya verdiği garanti ve güvenceler şunlardır;

  • Kendi aracınızda ücretsiz test,
  • 15 gün garantili geri iade
  • 2 yıl kullanım garantisi

Sizler de Pedalbox ürününü test etmek ve bu ayrıcalığı yaşamak için bizimle iletişime geçebilir, aracınız ve sürüş keyfiniz için mükemmel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

 


Yorumlar (107)

Cengizhan bozkurt

pedalbox hakkında video paylaşmanınız mümkünmüdür?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Tabi ki efendim aktif olarak youtube kanalmızda videolarımız yayınlanmaktadır. Dilerseniz sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Facebook

Youtube
eser tekin

bu uygulama aracı garanti dışına çıkarır mı?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Merhaba Eser Bey,
Pedalbox araç kiti aracınıza hiç bi zararı olmadığı gibi garanti dışına da çıkarmaz. Aracınızda hiç bir şekilde kesme, delme işlemi yapılmadan 5 dk dan kısa bi sürede montajı gerçekleştirilir. Gaz pedalının altında bir sokete bağlantısı yapılan Pedalbox istenildiği zaman basitçe sökülebilir.
burakcan

Ürünü malatyada alabileceğim bir yer var mı acaba ?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Evet efendim.
Bayilerimiz kısmında Malatya bayimize ulaşabilirsiniz.
Cumali faydalı

Pedal boxsı merak ediyorum ama paramın boşalacak gideceğini düşünüyorum aracım opel astra 1.6 benzinli hb bir ara yakıtta nekadar tasarruf edebilirim

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Ekonomi modunda %4 ile %7 arası yakıt tasarrufu sağlarsanız efendim. Paranızın boşa gitmeyeceğini garanti eder ve 15 gün şartsız koşulsuz iade garantisi vereceğimizi taahüt ederiz.
ERCAN "

merhaba 2013 model hyundai blue dizel 128 beygir aracımda nasıl bir degişim olur ve fiyat ne kadar bilgi vermenizi rica ederim .

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Öncelikle aracınızda elektronik gaz pedallı arabalarda olan tepkime gecikmesi tamamen kalkar. Bu gecikmenin yok olması demek aracınızın hantallık, yavaş hızlanma, rampada bayılma gibi problemlerinin ortadan kalkması demektir. Daha seri kalkışlar ve daha seri ve daha hızlı bir sürüş keyfi sizi bekler Pedalbox gaz tepkime cihazı ile. Pedalbox kesinlikle tork ve beygir artışı sağlamaz. Aracınıza hiç bi zararı yoktur, montajı gayet basit olup kendiniz dahi yapabilirsiniz. Fiyatı tüm dünyada standart olup 199 eurodur. Web sitemiz üzerinden satışlarımızda taksit imkanımız vardır.
Abdullah özpeynirci

Hyundai santa fe 2007 2.2 crdi sehir ici tukettimim 10 11 arasi bi dusus saglarmi?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Merhaba Abdullah Bey,
dilerseniz telefon numaranızı paylaşın teknik departmandan arkadaşlarımız detaylı bilgi için arasınlar efendim.
Fatih Yavaş

Selamünaleyküm 2008 model 1.5 boxer motorlu subaru impreza aracıma uygulanabilen ürününüzün fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyim birde memnun kalınmazsa geri iade kabul ediliyormu teşekkürler

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

15 gün geri iade hakkınız bulunmaktadır efendim. Aracınıza uyumlu kitimiz mevcuttur.
Serdar koşapınar

2002 model 1.6 golf için uyumlumu ve manisada alabilecegim bi yer varmı.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Detaylı bilgi için ücretsiz müşteri hizmetlerimizi arayabilirisniz efendim.
Mustafa yazıcı

2017 lpg otomatik Honda civic executive sürüş modları var takılabilir trabzonda bayinin varmı

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Trabzon bayimiz bulunmaktadır efendim. Aracınıza uygulama yapılabilir. Web sayfamızın bayiler kısmından iletişim kurabilirisniz.
1985 190 e mercedeslere takılıyordu samsunda yatırabileceğim bir yer varmi

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Elektronik pedal sistemi olan araçlara uyumludur efendim. Aracınıza uyum sağlamaz.
Murat senel

Hyundai accent era 1.4 benzinli uyumlu cihaz var mi??

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınız elektornik pedal sistemine sahipse uyumlu kitimiz mevcuttur efendim. Kesin bi cevap vermemiz adına aracınızın model yılını yazmanız rica olunur.
Sener coban

Bmw 520 D 163 beyır senesi 2012 otomatık 8 vites fiyatlarını öğrenmek istiyoru Telofon numaram 05313647887 teşekkürler yakın bayıler bursada varmı adresi alabilirmiyım teşekkürler

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Arkadaşlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir efendim.

 
Semih omrak

Çorum'da nerden TEM'in edilir

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Bayilerimiz kısmından size en yakın bayiye ulaşabilirsiniz.
Hasan Aydın

Yakita faydası varmı

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Pedalbox ekonomi modunda %4-7 yakıt tasarrufu sağlamaktadır.
Hasan Hüseyin Daldal

İyi günler 2017 model HUYUNDAİ tucson 1.6 motor cihaz hız ve yakıtına ne gibi fayda sağlar teşekkürler

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

0-100 Hızlanması 2-4 sn iyileşir eko modda ise %4 ile 7 yakıt tasarrufu sağlar.
hakan Çalışkan

2016 Opel Corsa 1.4 aracım var araca herhangi bir zararı var mı acaba çekişte kalkista gerçekten bir fark oluyor mu

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınızda %20 oranda ivmelenme olur efendim. 0-100 arası 2-4 sn iyileşir. Dilerseniz web sayfamızdan ücretsiz test formunu doldurup aracınızda ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.
Eyüp kılınç

2011 model otomatik vites chovrelet cruze ls plus araca uyumlu mi?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınıza uyumludur Eyüp, dilerseniz iletişim numaralarımızı arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
Çağrı köse

Aracım ford focus 2011model collettion aracım kmde 25 kuruş yakıyor bu üründen sonra yakıt tasarrufu kaça düşer acaba?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Eko modda kullandığınız takdirde %4 ile %7 arası yakıt tasarrufu sağlarsınız.
Barış adsız

Slm 1.5 dizel Nissan qq 2017 aracım uyumlumudur. Yazılımla beygir mi yükseltiliyor. Yakıtta nekadar tasarruf ederim

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Merhaba Barış Bey,
Pedalbox bir gaz pedal tuning uygulamasıdır. Aracınızın gaz tepkime süresini kısaltır ve hantallık, rampada bayılma, yavaş hızlanma gibi problemleri ortadan kaldırır. Eko modda %4-7 yakıt tasarrufu sağlarsınız. Detaylı bilgi ve ücretsiz test sürüşü için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Nihat

Aracım 1.33 toyota corolla life 2017 çok hantal nasıl bir iyileşme olabilirveya kaç beygir kazanır

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Pedalbox aracınıza beygir kazandırmaz efendim %20 oranında ivmelenme kazanır aracınız.
Mustafa ünal

Selam aleyküm kolay gelsin bende 2009 model 1.3 motor opel astra var ürününüz aracın üzerind e nasıl bir etki yapar yokuşlardaki bayma ortadan kalkar mi

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Hantallık rampada bayılma yavaş hızlanma devir düşmesi gibi sorunlarınız tamamen ortadan kalkar Mustafa Bey
Kağan DÖKMECİ

Sport ve sport plus modlarinda yakıt tüketimi artıyor mu. Artıyorsa ne kadar?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Sport ve Sport Plus modlarında bir yakıt artışı olmaz efendim. Yakıt artışı kullanıma bağlı olarak gerçekleşir. 
Gökhan ÖZTÜRK

2016 i20 1.2 mpi araca uyumlu mu yani motor gücü farkediyo mu 1.2 yede takabiliyomuyuz

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınıza uyum sağlıyor Gökhan Bey. Pedalbox aracınızın ivmelenmesi %20 oranında arttırır. Pedalbox'ı kolay bir şekilde kendiniz aracınıza monte edebilirsiniz.
Cemalettin Akgül

Aracım benzinli ve Hundai İ10. Bu cihazı kullananilir miyim? Manisa da yetkili servis var mı? Yoksa nasıl satın alıp montaj yaptırabilirim?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınızın model yılını da bilmemiz gerekiyor efendim. Dilerseniz ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Serdar

Aracım 2011 kia sportage ürün uyumlu mudur? Test nerede nasıl gerçekleştirilebilir?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınıza uyumludur efendim. Türkiye geneli 158 bayimiz mevcuttur. çağrı merkezimize ulaşarak test randevusu alabilirsiniz.
saffetsarı

Selam öncelikle benim araç marya2001model olurmu ve ankarada. Klyom nasıl alabilirim. Ve. Fiyatı ne kadar sayglar

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınızın tam model marka ve motor bilgilerini verirseniz yardımcı olabiliriz efendim.
Yakup Başaran

1998 reno9 broadway rn aracıma uygulasam fayda edermi. (Not atiker tüp takılı)

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınıza pedalbox uygulaması yapılamaz efendim. sadece elektronik pedal sistemi olan araçlara uyumludur.
Abdullah gündüz

Aracım 2012 model kia sportage benzin + lpg li pedalbox taksam lpg dede işe yarar mı teşekkür ederim

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

%20 oranında performans artışı sağlarsınız efendim. aracınızın gaz tepkime gecikmesini sıfıra indirir ve aracınıza serilik kazandırır.
2011 Geely emgrand a uygun pedal box varmı acaba

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

maalesef efendim geely model araçlar için uygulamamız mevcut değildir.
serhat olçaşma

merhaba hayırlı işler cihazınızı denemek ve daha fazla bilgi almak istiyorum...

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

detaylı bilgi için ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz efendim.
Mutat balkan

2015 fluence 110 beygir aracima faydası ne olur ve izmirde nreye taktirabilirim

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Türkiye'nin her bölgesinde toplamda 158 bayimiz mevcuttur. İstediğiniz bölgeden montaj yaptırabilirsiniz. Aracınızın gaz tepkime gecikmesini sıfıra indirerek araç performansını %20 oranında arttırır efendim.
Citroen C4 1.6 hdi 2006 110 hp aracım var . Pedal box almayı düşünüyorum : artıları ve eksileri ne olur aracın ? Ne gibi performans artışı olur ?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınızın gaz tepkime gecikmesini sıfıra indirir ve %20 oranında performans artışı sağlar.
ERDAL ÜLKEN

2003 model audi a4 1.6 benzinli aracım var bu araçta hem yakıt tasarrufu hemde aracın performansında değişiklik olacakmı çünkü araç performansı çok önemli olacak bu performans sonucuda yakıtın artmaması gerekir

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

pedalbox ekonomi modunda %7 ye varan yakıt tasarrufu sağlarsınız efendim.
ERDOĞAN ALKAN

Merhaba benim ford kurye aracim var Dizel 1600 motor 95 ps buna pedalbox takilirmi ve maliyeti ne kadar dır Tel 05358890325 bilgi verirseniz sevinirim teşekürler.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

arkadaşlarımız size en kısa sürede bilgi için dönüş yapacaklar efendim
Mehmet

Bir öncekine nazaran plusun farkı nedir

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Plus akıllı cihazdır efendim. Otomatik performans optimizasyonu vardır. Aracınızın performans değerlerini otomatik olarak algılar ve sürüş alışkanlıklarınıza göre performans ayarlaması yapar.
Ali Akdağ

merhaba bmw e36 3.16 var benim arabayada uyumlumudr pedal box ürünü

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınızın model yılı nedir efendim? eğer elektronik pedal sistemi mevcutsa uyum sağlar.
Hasann

2005 model 1.6 100 beygir opel vectra c kasa da nasil bir sekilde randiman alabilirim bilgi verebilirmisiniz.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz efendim. 
Salih Berk

Aracım 2004 Laguna 2.0t 180 beygir aracıma uygun olurmu bide Nevşehir de montajını yapabilirmiyiz

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Maalesef efendim aracınıza uyumlu değildir.
Burak kuruçay

Aracım 2013 model 1.2 75hp Renault symbol bu araca uyarmı ustam birde Kastamonu'da bayiniz var mı

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınıza uyumludur efendim. Bayilerimizi sitemizden görebilirsiniz.
Avni Kangöz

Araç performansını veyada beygir gücü tork artışı sağlıyor mu ayrıca fiyatı ne kadar sivasta servisi varmı en yakın nerde taktirabiliriz

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınızda beygir arttırmaz efendim. gaz tepkime gecikmesinden doğan rampada bayılma hantallık yavaş hızlanma gibi sorunları ortadan kaldırır. bayilerimiz sayfasından ilinizde bulunan bayilerimizle iletişim kurabilirsiniz.
Barış t.

2005 opel vetraya takılabilirmi? Uygunmudur?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Detaylı teknik bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz efendim.
Ali kök

Merhaba hayirli gunler urunu gaziantep alabilecegimiz bi yeriniz var mi acaba veya yakin bi ilde

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Bayiler bölümümüzden gaziantep ilini seçerek ilinizde bulunan bayilerle ile irtibat kurabilirsiniz efendim. Ayrıca 0850 888 0 449 nolu numaradan yönlendirme alabilirsiniz.
Mehmet Salih Ceylan

Merhabalar kolay gelsin dizel araçlar için uyumlu mudur ve fiyatı kaç paradır

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Dizel araçlar için de uyumludur. Sadece elektronik pedal araçlara uyum sağlamaktadır. Pedalbox fiyatlarımız 849 TL ve 999 TL olmak üzere iki ayrı seçenekte bulunmaktadır.
burak kayaca

peugeot 206 1.4 benzinli aracım var söyle bi sorum var pedalboxı sport moda aldıgımızda rolantide normal rolantidemi duruyor yoksa yüksekte mi ?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Yüksek rölantide aracınızı kullanmaya devam edeceksiniz.
MEHMET ALİ AKBAŞ

merhabalar; otomatik vites 2011 bmw 3,16 benzin/lpg aracıma pedalbox takılırmı ? ayrıca aynı pedalbox cihazını diğer otomatik vites 2016 dizel aracımdada kullanabilirmiyim ??

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Merhaba Mehmet Bey,
Aracınıza uyumludur. Pedalbox her araca özel olarak tasarlanır. Dolayısyla farklı bir araçta kullanamazsınız.
Ahmet bozağac

Octavia lpg&benzin aracima uyumlumudur ve fiyat nedir ogrenebilirmiyim ilginize şimdiden teşşekur ederim

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Pedalbox fiyatımız şu an 849 TL Pedalbox Plus modelimiz ise 999 TL dir. araç sorgu sayfamızdan fiyatlarımızı kontrol edebilirsiniz efendim.
Bahadır canlı

Antalya. Manavgat bölgesinde SÜRÜŞ eğitmenliği yapmaktayım. Bu bölgede ürününüzün tanıtımı ve satışını yapabilirim. Birbirimize nasıl yardımcı olabiliriz.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

İletişim bilgilerinizi yazarsanız ilgili birimlerimiz size geri dönüş sağlayacaktır.
Ersin Geçkin

Sn.ilgili. videoda gorduklerım dıyduklarım doğruysa müthiş bir olay bu kullandıpım araç mercedes sprenter 316. Bu araçtada performans etkısı yaparmı yaparsa yakıt tuketımını olumsuz artırırmı eper yakıta fazla bır olumsuzluk yansıtmazssa bende test etmek isterim ve çevremde bulunan 7000 ila 9000 arasında irili ufaklı araçlarada tavsıyede bulunurum selamlar başarılar

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınızdaki hantallık, rampada bayılma, devir düşmesi gibi sorunları tamamen ortadan kaldırır efendim. Ekonomi modunda %4-7 arası yakıt tasarrufu sağlar. İletişim numaranızı bırakırsanız ilgili birimimiz sizinle iletişim kuracaktır.
Fuat ay

Diyarbakır da bayiniz varmı bayilik hakkında bilgi alabilirmiyim 05063771158

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

İlgili departmanımız en kısa sürede dönüş yapacaktır efendim.
Ertuğrul korkutmaz

Subaru xv 1.6 benzinli otomatik, 2012 model.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınıza uyumludur efendim dilerseniz ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Şefik Çakmak

Pedalbixu testetmek istiyorum.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz efendim.
Enes Cansu

Aracım 1990 model toros PEDALBOX'I ürününüzü kullanmak istiyorum uyumlumu kullanabilirmiyim aynı performansı alabilirimiyim cevabınızı bekliyorum

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

sadece elektronik pedal araçlara uygulama yapılmaktadır efendim. aracınıza uyumlu değildir.
Hasan taka

2018 passat 1.6 tdi dağ uygulaması varmı.birde fiyat

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınıza uyumludur efendim. fiyatlarımız araç sorgu listemizde mevcuttur. teşekkürler.
İsmail sakarya

1.4 poloya olurmu fiyat nefir

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınızın model yılı nedir efendim?
Gürsel görür

Her modele uygulanırdı teşekkürler

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

yalnızca elektronik pedal sistemi olan araçlara uygulama yapılabiliyor efendim.
Mehmet düzenli

Merhabalar benim Polo 1.4 motor benzinli aracım var bu cihazı taktığımızda araçta nekadar güç artışı olur ve bu cihazın bize maliyeti nekadardır . Bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınızın gaz tepkime gecikmesinden doğan hantallığı ortadan kaldırır efendim. fiyatlarımız web sitemiz üzerindeki araç sorgulama ekranında mevcuttur. daha detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Burak meydan

Scirocco aracima en uygun pedalbox fiyati nedir.deneme suresi 15gunmu 0539 884 41 87

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

en kısa sürede sizinle irtibat kurulacaktır efendim.
GÖKHAN

Merhaba; EGEA 2017 EGEA E TORQ 110 HP ARACIMDA YAKIT TASARRUFU VE UYUM DURUMU NEDIR ACABA.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

fiat egea araçlarda pedalbox uygulaması aşırı etkilidir efendim. satışlarımız %40 ından fazlası egea araçlara olmaktadır. dilerseniz ücretsiz test için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Huseyin goksu

Merhaba 2004 vectra c 1.6 benzin lpg ankarada alacagim biyer varmi etkisi nasildir benim aracima gore birde fiyati nekadar

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

ankarada bayilerimiz mevcuttur efendim. ücretsiz test sürümüz için çağrı merkezimizi arayabilir veya bayiler kısmından size en yakın bayiyi bulabilirsiniz.
Emre aysel

Benim aracım Opel vectra b kasa 98 model gt 156 hp buna pedalbox uygulanabilir mi

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

maalesef efendim sadece elektronik pedal sistem araçlara uygundur.
Serdar gencer

Merhaba. Gunesli istanbulda oturuyorum. Cihazi test etmek ve ona gore alim karari vermek istiyorum.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Çağrı merkezimizi arayarak ücretsiz test randevusu alabilirsiniz efendim.
murat bilicitürk

benim aracim wv transporter 2004 model 105 beygir 1900cc gaz pedalı elektronik

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınıza uyumludur efendim. çağrı merkezimizi arayarak ücretsiz test randevusu alabilirsiniz.
Hanifi sütsatan

Aracımız rampada bayılıyor birinci vitesi bile pompalayarak kullanıyoruz bunun çaresi nedir

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

PEDALBOX
Volkan yıldız

Hyundai elentra 2013 LPG'li ürünün fiyatı öğrenebilirmiyim araç her çalıştığında otomatik mi devreye giriyor ? Yoksa her çalışmada kumandadan açmak mı gerek. .?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Pedalbox fiyatı 199 Euro'dur efendim. Cihazı en son hangi konumda bıraktıysanız o modda çalışır. Tekrar tekrar açıp kapatmanıza gerek yoktur. Ücretsiz test sürüşü için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz efendim.
hasan usluer

aracım 2010 model Toyota corolla dizel 1.4 d4d motor aracımın perfonmasyonunu beğenmiyorum2ci vites ile çıkılacak yokuşu 1rinci vitesle çıkıyorum gaza bastığımda araçta kapanma oluyor sonradan açılıyor aracımın yolda çekişi harkulade bastıkça gidiyor yalnız kalkışta vede rampada sorun var

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınızdaeki performanes sorununu PedalBox ile giderebiliriz efendim. ücretsiz test sürüşü için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
serdar çakar

iyi günler benim merak ettiğim şu diyelim pedalbox cihazının ayarı en yüksekte aracın rolantide olduğunu düşünelim kendi kendine gaz veriyormu yoksa olması gereken devirdemi duruyor araç

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

araç gereken devirde durur efendim. sadece aza bastığınız andaki tepkimeyi hızlandırır.
Halil ibrahim Öztürk

Pedalbox Samsun bayiniz Lider Oto servis ayni zamanda benim aracimi guvenerek teslim ettigim bakimlarimi yaptirdigim yerdir. Orada zaten gormustum. Ancak denemek hic aklima gelmemisti. Simdi denemek isterim.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Samsun bayimizi ziyaret ederek test sürüşü gerçekleştirebilirsiniz efendim.
Fatih söndür

2000 model opel tıgra 1.6 aracım var uyum sağlıyor mu.??aracımın yakıtı çok ekonomik bunu taktırdığım zaman yakıt tğketimin de artıl oluyor mu.??

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

yakıtta tasarruf sağlarsınız efendim. Eko modda %4-7 arası bi tasarruf söz konusudur.
Fehmi

Aracacim 2014 hyundai i20 1.2 jump benzinli 75 beygirdir. Pedalbox urununu antalya bayinde 26.05.2018 tarinde test ettim sizlerle paylasmak istedim. Arkadaslar urun son derece basarili cihazi acar acmaz aninda fark yaratiyor araciniz atik ve dinamik bi hal aliyor normalde rampada gaz pedalindan ayagini cekin ce tekrar basinca 4 dusiyor ama oyle bisi yasamadim 5 inci viteste direk gaz yiyor arac. Ayrica yakit tumetiminide azaltiyor. Herkese siddetle tavsiye ederim. Ve calisan arkadaslar musteri memnuniyetini ust seviyede tutuyorlar ilgi alaka super.paranizla gittiniz lokanta ve mekanlarda bu kadar hizmet alamazsiniz antalya pedalbox ekibine cok tesekkur ederim.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Yorumunuz için teşekkür ederiz efendim. 
halit demir

kadjar 1.5 dci 110 hp 260 tork aracıma uygun bir urunmudur tsk

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınızın model yılını da yazarsanız aracınıza uyumlu olup olmadığını kontrol edebiliriz efendim.
Berk Kahraman

1998 model Ford fiesta model aracım için uygun mudur

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Maalesef efendim.
Şenol Aksel

2011 OPEL astra 1.3 dizel aracıma ecufast yazılım yaptırdım ayrıyetten pedalbox yaptırabilirmiyim

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Yaptırabilirsiniz efendim. Aracınızda ücretsiz test ederek ekstra performansı kendiniz deneyebilirsiniz.
Mehmet cengiz

Pedalbo× plus fiyatı nekadar

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

229 Euro efendim.
Chucky

2017 yeni kasa hyundai elantra 1.6cvvt benzinli aracima bu cihazdan takmak istiyorum fiyat ve urun bilgisi almak istiyorum.iyi calismalar simdiden

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Fiyat 199  Euro efendim. Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Ramazan Ayhan

Bucihazdoğan şahinlerede takılıyormu

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Maalesef efendim.
Sinan KAÇMAZ

Pedalbox u kullanmak istiyorum. Elazığda ikametkah ediyorum. Aracım 2004 model skoda fabia 101 hp. Aracım alt devirlerde ve ara hızlanmalarda çok cansız. Aracıma uygunmudur. Uygunsa bulunduğum şehirde batii niz varsa yönlendirirmiainiz. Saygılar...

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

bayilerimiz bölümünden Elazığ bayimizin iletişimini alarak iletişime geçebilirsiniz efendim.
Merhaba benim aracım opel calibra 2.0 turbo elinizde uygun kit mevcutmu ve maliyet nasıl birşey olur

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınızın model yılı nedir efendim?
Üzeyir uzgur

Merhaba Aracım 1995 model opel calibra 2.0 turbo pedal bax için uygunmudur teşekkürler

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Maalesef efendim aracınıza uyumlu değildir. Sadece elektronik pedal sistemi olan araçlara uyum sağlamaktadır.
Cihan erol

2005 model 1.4 basicline benzinli lpg li kexi göz polom var uygulama bu araca oluyomu msliyet nedir

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

199 Euro efendim.
Arif Bakkaloğlu

Merhaba adı geçen uygulama pedalbox uygulama fort b max 1500 dizel için ne kadar dır. Teşekkürler

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınız kaç model efendim?
Ahmet ünal

Toyota avensıs 2001model 1.8 benzin+lpg uygulanır mı

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz efendim.
Muarrem kahraman

Slm bende subaru ımpreza var 98 model 1,6 bu modele uyumlu mu pekı

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

maalesef efendim aracınıza uyumlu değildir.
Adem Er

Honda civic vitec 2 yapilirmi ve fiyat lutfen ve zarari varmi

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınız kaç model efendim?
Faruk akbulut

Merhaba Kia sportage 1.6 134 beygir LPG’li aracımda denemek istiyorum

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Ücretsiz test sürüşü için iletişim numaranızı paylaşabilir veya müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
Adem karadaş

2007 seat altea 1.6 stylance uyumlu model varmı internet üzerinden alınca kendimiz takabilirmişiz.. yer ankara bayiler varmi

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

ankarada bayilerimiz vardır efendim web sitemizden ankara bayilerimizin bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Gökhan ardıç

Benim aracım Opel astra benzinli lpg Li 1.6 motor 115 beygir bende aracıma taktırmak istiyorum uyum sağlarımı Taktırsam verimli olurmu rampalarda kalkmıyor çok fazlasıyla hantal aracım sıfır olmasına rağmen beni aldığıma pişman ediyor

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

ücretsiz test sürüşü için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
Cesim cengiz

Aracım 2009 model insignia 115 beygir ben aracımın beygir gücünü nasıl artırabilirim maksimum kaç beygir artar bide fiyat alabilirmiyim

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

PedalBox aracınızın beygir ya da tork gücünü arttırmaz efendim. Aracınızın gaz tepkime gecikmesinden doğan hantallık devir düşmesi gibi sorunlarını ortadan kaldırır. Ücretsiz test sürüşü için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
Ceyhun Kahya

2011 model Mercedes W204 kasa C250 CDI Kocaeli Fiyat ve ürün hakkında bilgi verebilir misiniz Görüp deneyebilir miyim

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Ücretsiz test sürüşü için müşteri hizmetlerimiz arayabilirsiniz efendim
MURAT ÖAHAN

aracım Hyundai Elantra 1999 otomotik şanjımanlı uymlumu acaba

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınıza uyumlu değildir efendim. pedalbox sadece elektronik pedal sistemi olan yeni nesil araçlara uyum sağlamaktadır.
MURAT ÖZHAN

MERHABALAR HYUNDAİ ELANTRA 1999 MODEL OTOMOTİK ŞANZIMANLI ARACIMA UYARMI

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınıza uyumlu değildir efendim.
T Muzaffer Perdahcıoğlu

1.4 opel astra için zonguldak alaplı yakın bayi ve fiat alabilirmiyim

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

web sitemizden tüm bayilerimizin listesi görebilir ve aracınızı sorgulayarak fiyat bilgisine erişebilirsiniz.
ERSAN KAFKAS

Merhaba pedalbax aracın motoruna zarar verirmi motorun ömrü kısalırmı bilgi vermenizi rica ederim

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

PedalBox dünyanın en iyi gaz tepkime ve tuning cihazıdır. kendi ürünümüz için zarar verir dememiz abes olur. kendiniz araştırarak ve deneyerek sonuca ulaşabilirsiniz efendim.
1-linea 1.4 t-jet 120 hp aracımda pedalbox extra ne kadar beygir gücü katar. 2- fabrika verilerinde 0-100 km 9 saniye olan veri pedalbox takılanca ne olur teşekkürler.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Ücretsiz kendi aracınızda test sürüşü için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. 0850 888 0 449
Metin aslan

Mrhb aracım 94 model toyota corolla 1.3 Pedalbox aracımın performansını artırır mı ve aracıma monte edilebilir mi.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

maalesef efendim sadece elektronik pedal sistemi olan araçlara uyumludur.
Toyota 2001 model rav 4 e takılırmı otomatik vites

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

web sitemiz üzerinden aracınızı sorgulayabilirsiniz efendim.
murat yılmaz

2000 model 2.7 dizel otomatik nissan terrano 2 aracıma uygun mu acaba? uyarsa almak isterim. tesekkürler

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

merhaba efendim web sitemiz üzerinden aracınızı sorgulayabilir veya 0850 888 0 449 nolu telefondan müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
Kadir Turan

Megan 2 2006 model fiyat ve uyumluluk hayırlı işler

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

web sitemiz üzerinden aracınızı sorgulayarak fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz efendim.
Kadir Turan

Megan 2 2006 model fiyat ve uyumluluk hayırlı işler

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

web sitemiz üzerinden aracınızı sorgulayabilirsiniz.
Cihat Dorukhan AKÇA

Megan 2 aracıma 1.5 DCİ motor 2005 model aracıma pedalbox takılabilirmi?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınıza uyumludur efendim. Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek ücretsiz test randevusu alabilirsiniz.
Refik Özcanlı

Aracım 2009 model Alfa Romeo 1,9 jtd (dizel) 150 beygir. Aracıma uygun pedalbox hangisi ve fiyatı nedir. Tşkrlr

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınıza uyumludur efendim. müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek ücretsiz test randevusu oluşturabilirsiniz.
Ali osman yüksel

Merhaba bende 1991 200 e mercedes var performans artirici uyumlumu benim aracıma

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

maalesef efendim. pedalbox sadece elektronik pedal sistemi olan araçlara uyumludur.
Ahmet Aziz Evciman

Aracım hyundai accent era 2009model cihazınız aracımla uyumludur?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınıza uyumludur efendim. müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek ücretsiz test randevusu oluşturabilirsiniz.
Resul

Opel Vectra B Kasa 2.0 Motor GLS ' ye uyumlumudur ? Uyumluysa Fiyatı Ne Kadardır ? Yaklaşık Kaç HP Katar Bu Sorularıma Olumlu Bir Cevap Verirseniz Sipariş İçin Bi İletişim Numarası Alabilir Miyim ?

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

0850 888 0 449
Levent şeker

1998 model megan arabaya uyımlumu acaba

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

maalesef efendim
Ozkan Turan

Antalya Manavgat ilcesindeyim buraya en yakın bayi ve iletişim lutfen

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

0850 888 0 449 nolu numaradan en yakın bayimiz için adres alabilirsiniz.
Melih ölmez

Dizel fiesta aracımda kullanmayı düşünüyorum

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

çağrı merkezimizi arayarak kendi aracınızda ücretsiz test sürüşü için randevu oluşturabilirsiniz.
Ersan Sarıkaya

Merhaba. Etkilendim. İlgimi çekti. Ama iki sorun var. 1) Çok sevdiğim aracım orjınal alman 1995 model ford escort clx. Olur mu? 2) Ücret. Yani aygıt kaç lira? Saygılar.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

merhaba efendim. PedalBox sadece elektronik pedal sistem araçlara uyumludur dolayısıyla aracınıza uyumlu değildir.