Bayilik Başvurusu Satın Al

PedalBox Programları

Araç marka ve modelini seçin

Araç ve modelinizi seçtikten sonra, aracınıza uygun olan ürünleri görebilirsiniz.

Bilgi Formu

Ad Soyad: * (Zorunlu)
Aracınızın Markası: * (Zorunlu)
Aracınızın Modeli: * (Zorunlu)
Aracınızın Model Yılı: * (Zorunlu)
Telefon: * (Zorunlu)
Aranmak Istediğiniz Saat * (Zorunlu):
PedalBox Kullanım Modları

Pedalbox'ın; Spor Spor plus Eknomi olmak üzere üç ayrı modu bulunmaktadır.

Ekonomi modu araca şehir içinde yakıt tasarrufu sağlarken spor ve spor plus modu maxiumum performans sağlamaktadır.

Sadece bir kumanda ile sürüş stilinizi seçebilir ve bu ayrıcalığın tadını çıkarabilirsiniz.

Spor mode:

Spor mod açık olduğu anda aracınız normal kullanıma göre gaz pedalı tepkimelerinde daha hassas olur. Gaz pedalına verilen komut normal kullanıma göre daha hızlı iletilir ve aracın size cevabı da bu hızda gerçekleşir. Hızlı ve seri bir kullanım için uygun olan bu seçenek ile aracınızla daha keyifli bir sürüş yaşayabilirsiniz. Her modda olduğu gibi kendi içinde de üç ayrı farklı modu olan Spor modunu da farklı varyasyonlarda kullanabilirsiniz.              

Spor Plus:  

Spor Plus modda aracınız Spor moddan daha etkili bir performans gösterir. Spor Plus ile artık son gücünü kullanan Pedalbox hızlandırıcı araç kiti aracınızı uç noktalarda bir performans ile çalıştırır. Bu modda aracınız şaha kalkacak ve aracınızın gerçek gücünü keşfedeceksiniz.             

Ekonomi:  

Ekonomi modu ile aracınız %4-7 yakıt tasarrufu ile çalışacak. Normal kullanıma göre daha etkili bir performans ile çalışan aracınız hem performans hem de tasarruf sağlayacak. Yakıttan tasarruf edip performans sürüşü yapabileceğiniz bu mod bir spor ve spor plus modu olmasa da normal kullanıma göre daha etkili bir performans sunacaktır.             

Off modu:

Off modu Pedalbox'ınızın kapalı olduğu moddur. Yani Pedalbox aracınıza hiç bir etki etmez. Normal kullanımda bir sürüş gerçekleştirirsiniz. Off modundan çıktığınız zaman Pedalbox'ın inanılmaz etkisini görecek ve aracınızdan keyif alacaksınız.