Bayilik Başvurusu Satın Al

Kurumsal

Araç marka ve modelini seçin

Araç ve modelinizi seçtikten sonra, aracınıza uygun olan ürünleri görebilirsiniz.

Tüm dünyada kullanılan PedalBox, Alman markası olan DTE Systems  firmasının mühendisleri tarafından geliştirildiği “sorunsuz bir sürüş keyfi” temel alınarak üretilen bir cihazdır. TÜV ve birçok kalite standartları derneği onaylı ürünümüzün, en önemli özelliği ise, çok hızlı bir şekilde aracınıza herhangi bir delme, kesme, vidalama  ve yazılım olmadan montaj sağlanmasıdır. Elektronik gaz pedal sensörünüze takılan ve sadece araca özel yazılımı olan, bu ürününün aracınıza herhangi bir zarar vermesi olanaksızdır.

Pedalbox bir Chiptuning uygulaması değildir, diğer uygulamalarda olduğu gibi tek düzey bir yazılım olmadığından, sürücüye kendisine bağımlı bir sürüşe zorlamaz. Sürücünün isteklerine uygun şekilde cevap verir.

21 farlı sürüş modu sayesinde, kendinizi ve aracınızı diğerlerinden çok özel hissettirir. Ekonomi modu sayesinde %4 ile %7 arasında tasarruf sağlarken, spor modları ile sorunsuz bir sürüş keyfini deneyim yaşatır. Yalnızca siz değil aracınıza binen misafirlerinizde aracınızdaki sürüş özgünlüğünü hemen hissedecektir.

Bu eşsiz deneyimi çok kısa ve az bir süre olarak yaşamak isterseniz Türkiye genelindeki bayilerimizden kendi aracınızda, ücretsiz test sürüşü gerçekleştirebilirsiniz.

Test sürüşü ve her türlü fikir ve sorularınız için 444 3 043 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Sizde binlerce kullanıcımız gibi aracınızı %100 kapasite ile sorunsuz kullanmayı hak ediyorsunuz…