Bayilik Başvurusu Satın Al

Pedalbox App

Araç marka ve modelini seçin

Araç ve modelinizi seçtikten sonra, aracınıza uygun olan ürünleri görebilirsiniz.

Bilgi Formu

Ad Soyad: * (Zorunlu)
Aracınızın Markası: * (Zorunlu)
Aracınızın Modeli: * (Zorunlu)
Aracınızın Model Yılı: * (Zorunlu)
Telefon: * (Zorunlu)
Aranmak Istediğiniz Saat * (Zorunlu):
Pedalbox App

PedalBox App DTE Systems firmasının geliştirmiş olduğu bir gaz pedal tuning uygulamasıdır. Daha önceki versiyonlardan farklı olarak PedalBox App'da Bluetooth bağlantısı ile mobil uygulama üzerinden kontrol mevcuttur. Aracınıza kısa sürede montajı yapıldıktan sonra Bluetooth aracılığı ile telefonunuza indirdiğiniz uygulamaya bağlanır ve sürüş modları uygulama üzerinden kontrol edilir. 

PedalBox App'ı eski versiyon 3S'den ayıran bir diğer özelliği de optik okuyuculu sistem ile aracınızın performans değerlerini otomatik olarak algılaması ve performans optimizasyonunu kendisinin yapmasıdır. Yani PedalBox App aracınıza bağlandıktan sonra üzerindeki (+) ve (-) tuşlarına 5 saniye süre basılarak aracın performans kalibrasyon ayarlarının yapılması sağlanmaktadır. Bu işlemden sonra aracınızın gaz tepkime değerlerini algılayana PedalBox App sürücünün gaz basış durumuna göre ivmelenme sağlar. 

PedalBox App ile ilgili detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi (0850 888 0 449)  arayarak kendi aracınızda ücretsiz test sürüşü randevunuzu oluşturabilirsiniz.

PedalBox App ile ilgili kurulum videomuzu izleyerek PedalBox App hakkında öb bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi aramanız yeterlidir.