Bayilik Başvurusu Satın Al


Yeni nesil otomobiller kullanıcılarına birçok avantajları beraberinde getirmişlerdir. Gelen bu avantajlar, bir takım sınırlamalarıda zorunlu tutmuştur. Bu durum otomotiv duayenleri tarafından oldukça eleştirilmiştir. Yeni nesil araçlarlarda elektronik gaz pedal sisteminin gelmesiyle birlikte gaz tepkime gecikmesi dediğimiz sorunlar baş göstermiştir.

Türkiye’de sıklıkla tercih sebebi olan  düşük motor seçenekleri dolayısıyla sürücü kronik olarak rampada bayılma, hantallık, devir düşmesi, dur kalk sorunları gibi sıkıntıları istisnasız olarak yaşamaktadır. Bunun yanı sıra yine yüksek motorlu araçlar da sınırlamalardan dolayı aracı gerçek gücünde kullanamamaktadır.

Neyse ki, gelişen teknolojide her sorun, çözümünü hızlıca bulmaktadır.

Tüm dünyada kullanılan PedalBox, Alman markası olan DTE Systems  firmasının mühendisleri tarafından geliştirildiği “sorunsuz bir sürüş keyfi” temel alınarak üretilen bir cihazdır. TÜV ve birçok kalite standartları derneği onaylı ürünümüzün, en önemli özelliği ise, çok hızlı bir şekilde aracınıza herhangi bir delme, kesme, vidalama  ve yazılım olmadan montaj sağlanmasıdır. Elektronik gaz pedal sensörünüze takılan ve sadece araca özel yazılımı olan, bu ürününün aracınıza herhangi bir zarar vermesi olanaksızdır.

PedalBox bir chiptuning uygulaması değildir. Diğer uygulamalarda olduğu gibi tek düzey bir yazılım olmadığından, sürücüye kendisine bağımlı bir sürüşe zorlamaz. Sürücünün isteklerine uygun şekilde cevap verir.

Hepimiz, günümüzün önemli ve özel olan bir kısmını araçlarımızda geçiriyoruz. Aracımızın içerisine geçtiğimizde yolculuk mesafemiz fark etmeksizin keyifli, güvenli ve sorunsuz bir sürüş hayal ediyoruz. Yol esnasında karşılaştığımız devir düşmesi, bayılma, hantallaşma, genelde 3000 devirin altında yaşadığımız dur kalk sorunları, dolayısıyla zaman zaman aracımızdan soğumuş ve hatta satmayı, değiştirmeyi bile düşündüğümüz olmuştur.

 Tüm bu kronik sorunları artık tüm dünyanın engellediği gibi bizde Türkiye'de engellemeyi PedalBox ile başardık.

21 farlı sürüş modu sayesinde, kendinizi ve aracınızı diğerlerinden çok özel hissettirir, Ekonomi modu sayesinde %4 ile %7 arasında tasarruf sağlarken, spor modları ile sorunsuz bir sürüş keyfini deneyimlersiniz. Yalnızca siz değil aracınıza binen misafirlerinizde  aracınızdaki sürüş  özgünlüğünü hemen hissedeceklerdir.

Bu eşsiz deneyimi çok kısa ve az bir süre olarak yaşamak isterseniz Türkiye genelindeki bayilerimizden kendi aracınızla, ücretsiz test sürüsü gerçekleştirebilirsiniz.

Test sürüşü ve her türlü fikir ve sorularınız için 444 3 043 müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Sizde binlerce kullanıcımız gibi aracınızı %100 kapasite ile sorunsuz kullanmayı hakkediyorsunuz.