Bayilik Başvurusu Satın Al

Pedalbox

Yeni nesil otomobiller bilindigi üzere kullanıcılarına bir çok avantajlarıda beraberinde getirmişlerdir,bunların başında motor,şanzıman rahatlıgı,güvenlik,etkili tasarım araç konforu gibi özellikler gelir.

Gelen bu yenilikler avantajları beraberinde getirdigi gibi,bir takım sınırlandırmalarıda zorunlu tutmuştur bu durum otomativ duayenleri tarafından oldukça eleştirilmiştir .Yeni nesil araçlarlarda elektirikli gaz pedal sisteminin gelmesiyle birlikte gaz tepkime geçikmesi dedigimiz sorunlar malesef ki baş göstermiştir.

Türkiyede sıklıkla tercih sebebi olan  düşük motor seçenekleri dolayısıyla sürücü kronik olarak rampada bayılma,hantallık,devir düşmesi ,dur kalk sorunları gibi sıkıntıları istisnasız olarak yaşamaktadır.Bunun yanısırada yine yüksek motorlu araçlar da sınırlamalardan dolayı aracı gerçek gücünde kullanamamaktadır.

Neyseki, gelişen teknolojide her sorun,çözümünü hızlıca bulmaktadır.

Tüm dünyada kullanılan PEDALBOX ,ALMAN MARKASI OLAN DTE SYSTEMS firmasının üstün yüksek mühendisleri tarafından geliştirildigi 'sorunsuz bir sürüş keyfi temel' alınarak üretilen bir cihazdır,TÜV onaylı ve bir çok kalite standartları derneği onaylı ürünümüzün,

en önemli özelliği ise,çok hızlı bir şekilde aracınıza herhangi bir delme,kesme ,vidalama  ve yazılım olmadan montaj sağlanmasıdır,elektronik gaz pedal sensörünüze takılan ve sadece araca özel yazılımı olan ,bu ürününün aracınıza herhangi bir zarar vermesi olanaksızdır.

Pedalbox bir chiptuning uygulaması değildir,diğer uygulamalarda oladugu gibi tek düzey bir yazılım olmadığından, sürücüye kendisine bağımlı bir sürüşe zorlamaz,sürücünün isteklerine uygun şekilde cevap verir.

 Hepimiz , günümüzün önemli ve özel olan bir kısmını araçlarımızda geçiriyoruz.Aracımızın içerisine geçtigimizde yolculuk mesafemiz farketmeksizin keyifli, güvenli ve sorunsuz bir sürüş hayal ediyoruz.Yol esnasında karsılastıgımız devir düşmesi,bayılma,hantallasma ,genelde 3000 devirin altında yaşadıgımız dur kalk sorunları ,dolayısıyla zaman zaman aracımızdan soğumuş ve hatta satmayı ,değiştirmeyi bile düşündügümüz olmuştur.

 Tüm bu kronik sorunları artık tüm dünyanın engelledigi gibi bizde Türkiyede engellemeye başladık ,sizin için değlerli aracınızı tüm bu sorunlar için değiştirmenize gerek yok ama farklı bir durum için arac değişkligi yaparsanız da pedalboxınız eşsiz montaj özelligi sayesinde yeni aracınızda da sizlere ömür boyu  eşlik edebilecektir .

21 farlı sürüş modu sayesinde,kendinizi ve aracınızı diğerlerinden çok özel hissedeceksiniz,Ekonomi modu sayesinde %4 ile %7 arasında tasarruf sağlarken spor modları ile sorunsuz bir sürüş keyfini deneyimleyeceksiniz,y anlızca siz değil aracınıza binen misafirlerinizde  aracınızdaki sürüş  özgünlüğünü hemen hissedeceklerdir.

Bu eşsiz deneyimi çok kısa ve az bir süre olarak yaşamak isterseniz Türkiye genelindeki bayilerimizden kendi aracınızla, ücretsiz test sürüsü gerçekleştirebilirsiniz.

Test sürüşü sonrası hislerinizi bizler çok iyi biliyoruz ,fakat siz bize, daha önce nerelerdeydiniz?demek isterseniz her türlü fikir ve sorularınız için 444 0 43 numaralarından bizlere ulasabilirsiniz canlı destek sistemimizden sorularınızı sorabilir bu geniş aileye katılabilirsiniz ..

Sizde binlerce kullanıcımız gibi aracınızı %100 kapasite ile sorunsuz kullanmayı hakediyorsunuz.