PedalBox Kampanyası
17
Mayıs

PedalBox Kampanyası

KAMPANYA SONA ERMİŞTİR !

DTE Systems’in  geliştirdiği,  Pedalbox cihazının Türkiye  distribütörü olarak müşterilerimize üst seviye bir otomobil performansı cihazı sunmanın yanında bu cihazı satın alan ya da satın almayı düşünen müşterilerimiz için yeni fırsatlar oluşturmaya devam ediyoruz.

Bilindiği üzere gaz tepkime cihazı olarak Pedalbox, farklı sürüş modları ile hem yakıt tasarrufu avantajı sağlamakta, hem de yokuş yukarı ya da eğimli yollarda aracın gaz tepki süresini kısaltarak motorun çok daha hızlı yanıt vermesini ve hızlanmasını sağlamaktadır. Bu şekilde çok daha iyi bir sürüş performansı elde edilmekte ve araç sahipleri ya da sürücüler daha keyifli bir araba sürüş deneyimi yaşamaktadır. Eğer gaz tepkime cihazı satın almayı düşünüyor ya da bilgi almak istiyorsanız aracınızda etkilerini yerinde görmek ve karar vermek için Pedalbox test sürüşü yapabilirsiniz.

Pedalbox test sürüşü yapan ya da satın alan müşterilerimize Greenland 100 tl değerinde hediye paketi vermekteyiz. Kişisel bakım ürünlerini doğal ve bitkisel maddelerden elde ederek, kimyasal ve zararlı ürün barındırmayan organik kişisel ve cilt bakım ürünlerindendir. 

Yukarıda bahsettiğimiz Greenland 100 TL’lik hediye paketinizi almak için ve yüksek kalitede, Alman teknolojisi ve üretimi  gaz tepkime hızlandırıcı Pedalbox’ın sürüş keyfini çıkarmak için bize ulaşın.

0850 888 0 449