PEDALBOX HER ARACA UYGULANABİLİR Mİ ?
15
Mayıs

PEDALBOX HER ARACA UYGULANABİLİR Mİ ?

Sürücülerden en çok gelen sorular arasında yer almakta olan "Pedalbox her araca uygulanabilir mi ?" sorusunda bu yazımızda cevap vermeye çalışacağız.

Aracının performansını üst düzeye çıkartmak isteyen sürücülerin öncelikli tercihleri arasında yer alan DTE Systems patentli Alman markası Pedalbox her araca özel tasarlanmıştır.
 

HER ARACA UYGUN MU ?


Pedalbox hızlandırıcı araç kiti maalesef her araca uyum sağlamamaktadır. Pedalbox sadece elektronik pedal sitemi bulunan yeni nesil araçlar için tasarlanmış olup, elektronik pedal sitemi bulunan bu araçların her biri için özel yazılımla müşteriye sunulmaktadır. Aracınızın marka ve modelini bildirdikten sonra aracınıza uyumlu Pedalbox uzman ekibimiz tarafından aracınıza özel kod numarası ile ambalajından çıkarılmakta ve montajı 5 dakikadan kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir. Hiç bir şekilde tarafımızdan yazılım yüklemesi vs. gibi bir işlem yapılmaksızın aracınıza özel performans kitimiz fabrika çıkışlı olarak gelmektedir. Pedalbox hızlandırıcı performans kiti Almanya'da DTE Systems mühendisleri tarafından fabrika çıkışlıdır.

Sorumuza tekrar dönecek olursak;
Pedalbox her araca uyum sağlamaz sadece elektronik pedal sistemi bulunan araçlara uyum sağlar. Aracınızın Pedalbox'a uyum sağlayıp sağlamadığını kontrol etmek için site anasayfamızdan sorgulama yapabilirsiniz.

PEDALBOX NASIL KULLANILIR ?

Üç ayrı sürüş modu olan Pedalbox sürücüye uygun pozisyonu araca sağlayarak keyifli bir sürüş imkanı sunar. Sürücü hem yakıttan tasarruf etmek isteyip hem de aracının eski halinden daha performanslı çalışmasını istiyorsa ekonomi modunda aracını kullanabilir. Bu şekilde hem yakıttan tasarruf etmiş olur hem de biraz daha performans kazanmış olur. Her modun içinde olduğu gibi ekonomi modunun içinde de üç ayrı sürüş modu vardır. Bu sürüş modları minimum, orta seviye ve maksimum güç olarak değişir. Kademeli olarak değişen modları dilediğiniz ayarda dilediğiniz performansta kullanabilirsiniz. 
İkinci olarak spor modunu kullanabilen sürücüler bu modda sadece performans artışı sağlayarak daha keyifli bir sürüş yaşayacaklardır. Spor modunda gaza bastığınız an aracınız size tepki verecek ve adeta şaha kalkacaktır. Eskisinden daha seri ve hızlı olan aracınıza yeniden aşık olacaksınız. Yine spor modu içerisinde de bulunan üç ayrı kademe seçeneğini kullanarak bu performansı derecelendirebilirsiniz.
Son olarak değineceğimiz ve sizi koltuğunuza yapıştıracak olan mod Spor Plus modudur. Bu modda mevcut aracınızı hafızanızdan silecek ve son teknoloji bir aracın koltuğunda hissi verecektir. Aracınız ile artık tamamiyle bütünleşmiş bir vaziyette bir sürüş sizi bekliyor. İsteğinizi anında karşılayacak bu modla kaliteli sürüşün keyfini yaşayacaksınız.

PEDALBOX FİYATLARI

DTE systems patentli Alman markası Pedalbox'ın dünya geneli standart satış fiyatı 199 Euro'dur. Kendi kurumsal web sayfası ve çeşitli e-ticaret portallarında satışa sunulmuş olan Pedalbox'a taksit imkanları ile sahip olabilir veya telefonla satış yöntemini kullanarak mail order yöntemiyle ürünü satın alabilirsiniz.