PedalBox Cep Telefonundan Kumanda Edilebiliyor Mu?
12
Eylül

PedalBox Cep Telefonundan Kumanda Edilebiliyor Mu?

Otomobil teknolojileri geliştikçe otomobiller için üretilmiş olan aksesuar sistemlerinin özellikleri de geliştiriliyor. Pedalbox orijinal ürünleri için geliştirmiş olduğu uygulama ile birlikte artık hız ayarını da akıllı telefonlar üzerinden yapılabilmesine olanak sağlıyor. Sistem DTE System’in Pedalbox+teknolojisi benzinli dizel, hibrit araç fark etmeden tüm elektronik pedallı araçlarda uyumu bir şekilde çalışabiliyor. Bu da aracınızın % 10 oranında bir ivme daha kazanıyor olması anlamına geliyor.  

Pedalbox Uygulaması İle Hız Ayarları

Bu işlem için Pedalbox’un tuş takımı üzerine ek bir uygulama algılayıcısı geliştirilmiş durumda. Buna göre tüm ayarlamalarınızı artık farklı bir uzaktan kumandayla değil cep telefonunuzla yapabiliyorsunuz. Bu da cep telefonundan istediğiniz zaman uzaktan müdahale edebilme anlamına geliyor. Hatta uygulamada Pedalbox’u açabiliyor ve kapatabiliyorsunuz.

Pedalbox kullanıcıları bilirler ki sistem üzerinde 4 farklı mod var. Bu modlar ise Sport, Sport Plus,City unun yanı sıra seri modda eklenerek yükseltilmiş durumda. Sistem kendisini sürekli olarak yeniliyor ve ilk çıktığı halde bırakmıyor. Tamamen kullanıcılardan gelen istek ve talepler doğrultusunda yeni eklenen özellikler sayesinde hem ürünün daha kullanışlı hem de istenilen etkiyi vermesi sağlanıyor. Otomobil sürücülerini en çok rahatsız eden şey sevdikleri otomobillerinin istedikleri performansları vermemesi dolayısıyla aracını her ne kadar seviyor olsa da beklediği performansı alamadığı için satmak zorunda kalanlar da var.

Geliştirilen akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilme özelliği kullanıcılar tarafından da ilgiyle takip ediliyor ve DTE Systems Genel Müdürü Michael Krecek konuyla ilgili yaptığı açıklamada ise mükemmel tamamlayıcı bir özellik oldu şeklinde ifadelerde bulundu. Modlar arasında geçiş yapılmasının yanı sıra ince ayarlarında cep telefonundan yapılabiliyor olması Pedalbox’un sürücülere 20 alternatifli mod oluşturmasını sağladı.  

Not: PedalBox+ akıllı telefon uygulaması ile Power Control ve Power Control X ile uyumludur. Tüm DTE Systmes uygulamaları ile çalışabilir.