Akıllı Telefonlarla Kontrol Sağlayan Yeni Sistem Pedalbox'da!
08
Ocak

Akıllı Telefonlarla Kontrol Sağlayan Yeni Sistem Pedalbox'da!

Yokuşta bayılan aracınızın hak ettiği şekilde hızlanmasını istemez misiniz? Her gaza bastığınızda aracınızın şaha kalkıp görkemli bir şekilde yol almasını sağlayabilirsiniz. Pedalbox ile araçlarınıza vurulan görünmez zincirleri kırabilir, sürüşün keyfini sonuna kadar çıkartabilirsiniz. 

Peki Pedalbox'ın hangi araçlara uygulanabileceği, nasıl kullanılacağı ve zararı olup olmadığı gibi sorular aklınıza geliyorsa, hemen yanıtlayalım.  Öncelikle gaz tepkime cihazları hiçbir şekilde aracınıza bir zarar vermez, hatta uzun vadede tasarruf etmenizi sağlar. Yeni sürüm ürünleri sayesinde kullanımı kolay ve pratik olan Pedalbox'ı artık akıllı telefonlarınıza indireceğiniz uygulama ile kontrol etme imkanına sahipsiniz. 

Yeni Pedalbox teknolojisi sayesinde dizel, benzinli, hibrit araçlara uygulanan bu cihaz, elektronik pedal sistemine sahip tüm araçlarda kullanılabilir. Aracınıza ekstra %10 ivmelenme kazandırmakla birlikte yokuşlarda bayılma, çekmeme durumlarıyla bir daha karşılaşmayacaksınız. 

Tuş takımına ek olarak çıkarılan akıllı telefon uygulamasıyla kontrol ve ayarları cep telefonlarınızdan halledebilirsiniz. ürüş modlarını ayarlama fırsatı sunan bu yeni sistem, sürüclere 20'den fazla mod seçeneği de bulunduruyor...