2018 Pedalbox Bayi Toplantısı
15
Mayıs

2018 Pedalbox Bayi Toplantısı

Pedalbox Türkiye Distribütörü Uludağ Group bu yıl ilki düzenlenen Pedalbox Bayiler toplantısını 8-9-10 Nisan tarihlerinde Antalya Belek'de bulunan Granada Luxury Resort Hotel'de gerçekleştirdi. 


Yeni bayi adaylarının ve mevcut bayilerinin katıldığı toplantıya 120 bayi katılım sağladı. Bayi toplantısına DTE Systems Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Michael Kreck ve Uludağ Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sümer'in yanı sıra DTE Systems ve Uludağ Group firmalarından mühendisler, teknik kadro, idari kadro ve ünlü simaların da katılması Pedalbox Bayiler toplantısını hem verimli hem eğlenceli kıldı.

Eğitime önem verildi

Pedalbox Türkiye müşterilerinin ve bayilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına eğitimlere son derece önem verdi. Toplantının ikinci günü başlayan eğitimler son güne kadar sürdü. Eğitim içeriklerinde teknik eğitimin yanı sıra sosyal medya ve dijital dünya ile ilgili eğitimlerin verilmesi bayilerimiz adına son derece verimli oldu. Teknik eğitimleri Pedalbox Teknik Ekip Müdürü Özkan Sümer gerçekleştirirken Sosyal Medya ve Dijital Dünya Eğitimleri Sosyal Medya Departman Müdürü Kadir Arıkan tarafından gerçekleştirildi. Ayrıca Uludağ Group Yönetim Kurulu Başkanı ve DTE Systems Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Michael Kreck ile bayilerimizin istişare toplantılarında bayilerimizin sorunları ve talepleri dinlendi ve sorunlarına cevaplar arandı. Hakan Sümer ve Michael Kreck organizasyon boyunca bayilerimizle vakit geçirerek toplantının daha verimli sonuçlanması için tüm soruları yanıtladılar.

Gafur Uzuner süprizi

Bayi toplantımızın son gecesinde Gala yemeği ve eğlence düzenlenirken süpriz bir konuğumuz da vardı. Usta tiyatro ve sinema sanatçısı Gafur Uzuner bayilerimize kısa bir stand up gösterisi yaparken bayilerimizle bolca sohbet etme imkanı buldu. Usta sanatçı mizahi yaklaşımlarıyla Gala gecemizi renklendiren isim oldu.