PowerControl

Power Control Nedir?

Power Control, bir alman markası olan DTE Systems’in araçlar için çıkardığı bir performans ürünüdür.

Power Control aracınızın yüksek performans sağlaması için geliştirilmiş bir ürün olup aracınıza maksimum güç ve tork artışı sağlar. Sağlamlaştırılmış gövdesi ile aşırı ısınmalara karşı aracınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Power Control ile aracınızda %12 ile %15 yakıt tasarrufu sağlayabilirken aracınızın beygir gücünü de arttırabilirsiniz ve bu uygulama yapılırken hiçbir şekilde aracınızın elektronik ünitesine müdahale edilmeyip, harici bir ekü ve kablo kiti ile araca özel uygulama yapılmaktadır. Muadillerinden ayıran en önemli özelliği de budur.

Power Control uygulaması herhangi bir şekilde zaman sarfiyatına tamamen karşıt bir ürün olup yaklaşık 15 dk montaj süresi ile araca uygulama yapılabilir ve aynı şekilde orijinal haline çevrilebilir. Bu uygulama yapılırken hiçbir şekilde aracın çeşitli sensörlerinde harici bir hata, motor arıza lambası vs. kesinlikle söz konusu değildir.

Power Control 4000 den fazla araç için parça onayına mevcut olup anında montaj servisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Power Control yazılımı 5 yıl güncelleme garantisi ile piyasada tek ürün olup müşteri memnuniyetinden beslenen bir markanın ürünüdür.

Sürekli güncellenen teknolojisi ve yapısı ile gün geçtikçe güçlenen Power Control müşterilerine sürekli güncelleme desteği de sunmaktadır. Yani yeni çıkan yazılım güncellemerini Power Control ücretsiz olarak müşterilerine sunmaktadır. Bu hizmetiyle piyasada müşteri odaklı çalışma prensibine erişmiş nadir hatta tek firmadır diyebiliriz.

Power Control geliştirilmiş yapısı itibari ile aşırı ısınmalara, darbelere ve aşınmalara karşı dayanıklı bir yüzey teknolojisine sahiptir. Power Control bu özellikleri sayesinde performans sorunu yaşayan araçlar için bir gereksinim olmaktan öte mecburi olmayı başarmış bir üründür.

Geliştirilmiş teknolojisi, sağlam yapısı ve yüksek gücü ile araçlarınızı Power Control ile tanıştırmak siz sürücülerin görevidir. Araçlarınızı bu performanstan yoksun bırakmayın bu keyfi birlikte yaşayın.

 

 


Yorumlar (6)

mehmet tanju altuntuğ

powercontrol lancia 1.3 multijet motor için uygulanabilmektemidir?nasıl bir fark yaratmakta ve fiyatı*

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Merhaba Mehmet Bey,
Power Control her araç için farklı uygulamaya sahiptir. Araç ruhsat fotokopinizle beraber merkezimize ya da bayilerimize uğrayarak uygulanabilirlik durumunu öğrenebilirsiniz. Fiyatlar da araç kitine göre değiştiği için bu bilgiyi de ruhsat fotokopinizi bize ulaştırarak öğrenebilirsiniz.
İlginiz için teşekkür ederiz.
Oğuzhan özer

Merhabalar antalyada bayiniz var mı acaba

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Antalya'da bayimiz bulunmakta efendim. Dilerseniz telefon numaranızı bırakabilir veya ücretsiz danışma hattımızı arayarak ulaşabilirsiniz.
hamza güneş

merhaba aracım aracım yeni kasa toyota 1.33 corolla 2013 model niğdedeyim servisiniz varmı burada birde araca cipmi yoksa pedal box mu önerirsiniz uzun vadede deneme şansımız varmı burada bu rünleri

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Pedalbox'ı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz efendim. Niğde bayimiz mevcuttur. Bayiler kısmından Niğde bayimize ulaşabilirsiniz.
hasan aliman

Bursa da ki yerüniz nerde acaba bire bir orda deneme şansım varmı pedal box ve power control cihazını

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Bayilerimiz kısmından Bursa bayilerimizin bilgilerine ulaşabilirsiniz.
İsmail kose

2012 pejo 301 16 benzin LPG 115 beygir 85 HP diyorlar yazılımla yükselme olurmu bunu deneye bileme me imkânım var midir

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

yazılım uygulaması yapmıyoruz ve önermiyoruz efendim. herhangi bir bayimizden randevu alarak test sürüşü yapabilirsiniz.
SADIK KAV

Honda crv 2016 model uygulanabilir mi Pedalbox Birde fiyat alabilirmiyim Sarıyer/istanbul

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınıza uygulanabilir efendim. PedalBox 800 TL PedalBox Plus 999 TLdir.