Pedalbox Plus

Pedalbox Plus

PedalBox Plus DTE Systems firmasının geliştirmiş olduğu bir gaz pedal tuning uygulamasıdır. Daha önceki versiyonlardan farklı olarak PedalBox Plus'da Bluetooth bağlantısı ile mobil uygulama üzerinden kontrol mevcuttur. Aracınıza kısa sürede montajı yapıldıktan sonra Bluetooth aracılığı ile telefonunuza indirdiğiniz uygulamaya bağlanır ve sürüş modları uygulama üzerinden kontrol edilir. 

PedalBox Plus'ı eski versiyon 3S'den ayıran bir diğer özelliği de optik okuyuculu sistem ile aracınızın performans değerlerini otomatik olarak algılaması ve performans optimizasyonunu kendisinin yapmasıdır. Yani PedalBox Plus aracınıza bağlandıktan sonra üzerindeki (+) ve (-) tuşlarına 5 saniye süre basılarak aracın performans kalibrasyon ayarlarının yapılması sağlanmaktadır. Bu işlemden sonra aracınızın gaz tepkime değerlerini algılayana PedalBox Plus sürücünün gaz basış durumuna göre ivmelenme sağlar. 

PedalBox Plus ile ilgili detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi (0850 888 0 449)  arayarak kendi aracınızda ücretsiz test sürüşü randevunuzu oluşturabilirsiniz.

PedalBox Plus ile ilgili kurulum videomuzu izleyerek PedalBox Plus hakkında öb bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi aramanız yeterlidir.