DAHA FAZLA GÜÇ DAHA FAZLA TASARRUF

Yakıt tasarrufu sağlayarak performanslı bir şekilde araba kullanmak kim istemez ki ? Videomuzda bütün araba sevdalılarını memnun edecek efsane araç performans arttırıcımızın anlatımı mevcuttur. İzleyin ve bu ekonomik performansı yakından tanıyın.

Araba sürücüleri için daha fazla güç elde ederek daha fazla yakıt tasarrufu sağlamak hayal gibi gözükebilir. Yıllardır arabalarını gerçek gücünün dışında kullanan sürücüler birçok farklı metod deneyerek performanslarını arttırmaya yönelik uygulamalar yaptırmaktalar araçlarına. Fakat bu uygulamaların bir çoğu arabaya ciddi zararlar verirken aynı zamanda da fazladan bir yakıt tüketimi sağlamaktadır. Bu uygulamaların deneyimlerinden dolayı sürücüler artık hem performans hem de tasarruf kelimelerinin bütünlüğüne tahammül edemiyorlar. Haklılar…
Şimdi sizlere bu yargıları yıkacak bir ürünün teknik manada nasıl tasarruf sağladığını sade bir dille anlatacağız.

Pedalbox ve yakıt tasarrufu

Pedalbox gelişmiş Alman teknolojisinin yakıt tasarrufu ve performans sağlayan eşsiz bir ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Atmosferik motorlarda oluşan gaz tepkime gecikmesine karşı devrim niteliğinde üretilen bu ürün sürücüleri performans konusunda tatmin ederken yakıt tasarrufu konusunda da yüzleri güldürüyor. Hem yakıt tasarrufu sağlayıp hem performans ne kadar mümkün olabilir dediğinizi duyar gibiyim.  Şöyle ki, atmosferik motora sahip arabalarda gaza bastığınız anda gaz boğaz kelebeği yakıt ve havayı aynı anda motora iletir. Atmosferik motorlardaki gaz gecikmesinin süresini ciddi bir zaman olarak görüldüğünü varsayarsak ki öyle, bu da boğaz kelebeğinin o kadar süre açık kalması ve yakıt hava karışımını motora daha fazla iletilmesinden kaynaklı sıkıntılar karşımıza çıkarak kendini gösterir. Bu durumda da ortaya iki sonuç çıkmaktadır;

  1.  Boğaz kelebeği oldukça fazla açık kalarak daha fazla yakıtı motora iletiyor ve bu durumda yakıt tüketimi de doğru orantılı olarak artıyor.
  2. Boğaz kelebeğinin açık olduğu süre zarfında yakıtla beraber motora hava da iletiliyor ve bu durumda da motordan tam performans alınamıyor.


Bu iki durum zaten hantal ve yavaş hızlanan arabalarda zamanla hızlı yıpranma ve eş zamanlı sorunlar teşkil ediyor.

Gelelim Pedalbox’a;

Pedalbox ile atmosferik motora sahip araçlarda gaz pedalına dokunduğunuz an size anında tepki veriyor ve arabanız da buna doğru orantılı bir şekilde hızlanıyor. Yani ne tepkime gecikmesi, ne de fazla yakıt tüketimi. Sadece performans !
Şimdi de Pedalbox’ın bu tasarrufu nasıl sağladığını yukardaki bilgilerimize ters orantılı şekilde tekrar dile getirelim.

  1. Pedalbox takılı arabalarda gaza bastığınızda sinyal motora anında iletiliyor ve bu durum gaz boğaz kelebeğinin anlık açılıp kapanmasına neden oluyor. Yani bu sayede süre olarak fazla açık kalan boğaz kelebeğine oranla anlık 4 kat daha az yakıt gönderiyor motora.
  2. Anlık gönderilen sinyal sayesinde gaz boğaz kelebeği daha az yakıtı motora iletirken aynı zamanda hava iletmesinde de ciddi anlamda bir azalma gerçekleştiriyor. Bu da motora daha az yakıtla daha az havayı gaza basıldığı an itibari ile ileterek daha fazla bir performans olanağı sağlıyor.


Yani tüm bu anlattıklarımızla belirtmek istediğimiz Pedalbox’ın arabanız önüne performans anlamında çıkan bütün engelleri temizleyerek arabanızın tam gücünü göstermesini sağlamaktır. Pedalbox arabanıza ekstra bir güç katmaz, var olan gücü ortaya çıkartır. Yani arabanıza bir doping değil sağlıklı yaşam için güzel bir diyettir.

Siz de Pedalbox alın, arabanızın gerçek gücünü siz de yaşayın.
 

 


Yorumlar (7)

Fatih rahmet arar

2004 Opel combo 1,7 dti aracım var . 179.000 km de . Araca takılabilir mi ücret nedir .

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

aracınıza uygulamamız mevcut efendim. fiyatı 800 TL 'dir sitemizde de yazdığı gibi vade farksız 9 taksit seçeneğimiz mevcuttur. dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizimle iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ozkan altınbaş

Aracım 133 Toyota auris takılabilir ve randıman alabilirmiyim vede fiyatı nddir

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Merhaba Özkan Bey,
Aracınıza uyumlu Hızlandırıcı Pedalbox kitimiz mevcuttur efendim. Ücretsiz danışma hattımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 0850 888 0 449
Mfg

2005 fsi motorda ivmelenme haricinde yaklaşık yüzde kaç tasarruf sağlamıyor.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

%4 ile 7 yakıt tasarrufu sağlar efendim eco modunda.
tevfik yaşar pekelli

20011 volvo v50 r desing 50.000 km aracima uygulama nedir..tesekkurler

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınıza Pedalbox uygulaması yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
2004 Honda civic vtec takılrmı

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Aracınızda elektronik pedal sistemi mevcutsa Pedalbox uygulaması yapılabilir. Kesin cevap vermemiz için tam model bilgilerini yazmanız gerekir efendim.
ARİF İRDEP

SELAMLAR PEDALBOX AİLESİ, Yaklaşık 6-7 ay önce yeni aldığım peugeot 508 hdi aracımda yaşadığım vites geçişlerinde sarsıntı,kasma ve rampalarda kalkışlardaki sorunları çözmek için araştırmalara başladığımda internet sitesinde inceleyip denemek istediğin pedalbox gaz tepkime cihazı firma çalışanlarından da aldığım destekle(beğenmediğinde koşulsuz iade edebiliyorsunuz) kullanmaya başladım.Bu konuda destek aldığım SERPİL HANIM,ın samimi ve tatmin edici açıklamaları benim kafamdaki tüm soru işaretlerini bir anda yok etti.Serpil hanım,ın bu süreç içinde arayarak ürün hakkında bir sorunum olup olmadığını sorması gerçekten firmanın ve yetkililerinin ciddiyetinin en güzel örneği olarak beni son derece etkiledi.Koskoca PEUGEOT,un çözemediğini PEDALBOX çözdü. İYİ,Kİ VARSIN PEDALBOX, İYİ,Kİ VARSIN SERPİL HANIM....

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

değerli yorumunuz için teşekkür ederiz efendim. müşterilerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir.
Murat

Selam .urunu inceledigimde aracin gaz pedalina tepkimesini arttiriyor bunuda gaz kelebegininden yapiyor ...peki bu toyota corolla 2018 model 1.33 lerde tamam.fakat bunlarin 1.6 motorlari valvematik motordur.yani gaz kelebegi surekli aciktir valfleri gaz pedalinin basilmasina gore ayarlar...2018 1.6 corolla valvematik motordan performans alabilirmiyiz.bi sorun cikarirmi motora.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

dilerseniz müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek kendi aracınızda ücretsiz olarak test edebilirsiniz. farkı biz anlatmayalım kendiniz görün efendim.