SİZDEN GELENLER

Gerek sosyal medya gerekse bizzat bizlere ulaştırdığınız mesajlarınız ve deneyimlerinizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmayı görev edindik ve sizlerin değerli yorumlarını bu yazı altında topladık. Umarız sizlere iyi hizmetler sunmuş olup bir aile olarak gördüğümüz bu yapının daim olmasını dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Yorumlar (3)

Zafer Bayramı.

İyi günler şimdi videoları izledim aracım 2016 Toyota Avensis 1.6 benzinli.Daha 5000km de motor yeni açılıyor.Yalniz araç 1500kg ağır öyle olunca yokuşta ve ani sollamada hızlanması yavaş.Pedalbox faydalı olurmu ve fiyatı nedir çok uçuksa değmez...

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Ücretsiz test sürüşlerimiz mevcuttur. Bayilerimiz kısmından size en yakın bayiye ulaşabilir ve ücretsiz olarak aracınızda test edebilirsiniz.
mustafa ulu

Petalmax aracın çekişinimi artırıyor...tasarrufmu yapıyor...arb 1.9 2007 berlingo da işe yararmı..rampada bayılmayı önlermi...fiyatı ne kadar ...nerdesiniz

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

Detaylı bilgi için ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz Mustafa Bey.
Muhammet ali keleş

Merhaba İstanbul güngören de acmis oldugumuz tuning magzamizda musteriler tarafindan bi kac kez pedal box olarak talep olmakta bayilik icin gorusmek isterim iyi calismalar.

Cevaplandı
PedalBox Türkiye

PedalBox bayiliği için web sitemizden baayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.